Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

kurumsal taşımaTürkiye’nin birçok şehirde nakliye konusunda faaliyet gösteren firmamız yakın zaman içinde İstanbul’da da faaliyete geçmiş bulunmaktadır. Firmamız gittiği her şehir ve ilçe için farklı ve o bölgenin ihtiyacına göre bir taşıma politikası belirlemektedir. Bu doğrultu da İstanbul da şehrin geneli için ayrı ilçeleri için ayrı ayrı politikalara belirlemiştir. Her ilçenin sorunları ayrı ayrı ele alınarak, ayrı ayrı planlar hazırlanmaktadır. İstanbul nakliyat sektörü için de bu bağlamda farklı bir plan ve program belirlenmiştir. İlçenin kurumsal taşımacılık ile ilgili sorunları da uzman personellerimiz tarafından tek tek ele alınarak var olan sorunların tümü için mutlaka bir çözüm bulunmuştur.

Kurumsal taşıma ‘larda gereken hassasiyeti azami şekilde gösteren gelen talebin önce planlanması gerektiğini düşünen firmamız bu sebeple ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti sunmakta, eşyaların türü konumu yerinde tespit edilmekte, müşteri ile karşılıklı sigvortada başta olmak üzere sözleşme yapılarak söz verilen zamanda hizmet gerçekleşmektedir.

İstanbul evden eve nakliyat hizmeti göründüğü kadar basit bir hizmet değildir. Birçok riski içinde barındıran bu hizmeti sunacak firmaların mutlaka her şeyi titzlikle düşünerek yapması bası prosedürleri yerine getirmesi gerekmektedir.