Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

 Planlamaların hem toplama hem de yerleştirme sırasında olması gerekiyor. Örneğin mutfak eşyalarının salona gitmesini istemezsiniz. Bu durum zamansal olarak da sizleri etkileyecektir. Evden eve nakliyat lar için tüm eşyaların kontrollerini yapmalısınız. Taşınmalar sırasında mutlaka ekibin çalışmalarına göz atmalı ve yönlendirmeler yapmalısınız. Tüm yönlendirmeler sayesinde odalara göre yerleştirme planlamalarına geçiş yapabilirsiniz. Büyük eşyalar için montelemelere yer verilecektir. Küçük kolilerin ise daha sonra yerleştirilmesini sağlamalısınız. Birkaç gününüzü alacak olan bu işlemler adına kendi zevkinize göre ilerlemelisiniz. Hijyen de buradan mühimdir. Ancak nakliyat firmalarının temizlik konusunda herhangi bir sorumluluğu olmadığını da bilmelisiniz.

evden eve nakliyat2Evden Eve Nakliyat

 Güvenlik adına sadece kullanılan sargı kağıtları ya da koliler yeterli değildir. Kapsamlı firmalar bu bağlamda sigortalar da sunacaktır. Burada sunulan teminatları analiz etmeniz de gereklidir. Müşterilerin imza atmadan önce ek olarak da sigorta şartları sunması mümkün. Firmanın kabul göstermesi halinde sigorta poliçeleri hazırlanacaktır. Risk durumlarının tümünü değerlendirmeli ve sonucunda imza atılmalıdır. Evden eve nakliyatın güvence altına alınması adına bu detayların önemli olduğunu bilmelisiniz. Kötü firmaların taşınma sırasında eşyalara zarar verdiği açıktır. Bu eşyaların tekrar temin edilmesi ya da onarılması adına ekstra ödeme yapmak zorunda kalacaksınız. Ödemeler için de firmaları değerlendirmeli ve ucuz olmasından ziyade güvenilir olmasına yer vermelisiniz. Firmaları müşteri merkezli olup olmadıkları ve sigortaları adına inceleme yapmalısınız.

İstanbul evden eve nakliyat hizmeti göründüğü kadar basit bir hizmet değildir. Birçok riski içinde barındıran bu hizmeti sunacak firmaların mutlaka her şeyi titzlikle düşünerek yapması bası prosedürleri yerine getirmesi gerekmektedir.